Le Domaine De L'Ilet Villa
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Roken niet toegestaan Rookvrije kamers |
| Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Le Domaine De L'Ilet Villa Saint-Claude bevindt zich 2 km verwijderd van het Fort Delgrès en nodigt gasten uit om attracties in de omgeving te verkennen.
De Bologne Rumdistilleerderij is binnen 10 minuten met de auto gesitueerd. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan de Kathedraal van Basse-Terre, gelegen op een afstand van 2,1 km.
Je kunt genieten van het uitzicht op de zee vanuit het vakantiehuis. De gesitueerde in Saint-Claude Le Domaine De L'Ilet Villa beschikt over een badkamer met een inloopdouche en een apart toilet. Een haardroger zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.
Een complete keuken in de villa is uitgerust met een koelkast en keukengerei.
- Locale bezienswaardigheiden
- Je Me Deplace Librement2,6 km
- Aqueduc et reservoir de Petite Guinee2,7 km
- canons1,9 km
- Le d'Arbaud2,7 km
- de Basse Terre Botanical Garden2,3 km
- Carmel Notre-Dame de la Resurrection de Basse-Terre2,2 km
- Mangofil en Guadeloupe2,5 km
- Salle du Royaume des temoins de Jehovah1,4 km
- Vieux-Fort2,5 km
- Conservatoire Botanique des Iles de Guadeloupe2,4 km
- Luchthavens
- Vliegveld Terre-de-Haut15 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Beveiliging
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Tuin
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Terras
- Eettafel
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Vind ik een parkeerplaats in Le Domaine De L'Ilet Villa?
Gasten van Le Domaine De L'Ilet Villa kunnen hun auto parkeren op gratis priveparkeerplaatsen. - ❓
Hoeveel kost het om Le Domaine De L'Ilet Villa te boeken?
De gemiddelde prijs in Le Domaine De L'Ilet Villa is $262. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Le Domaine De L'Ilet Villa?
Le Domaine De L'Ilet Villa beschikt over een complete keuken met een koelkast, een broodrooster en keukengerei. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in Le Domaine De L'Ilet Villa?
Gasten die in Le Domaine De L'Ilet Villa verblijven, kunnen gemakkelijk het Fort Delgrès en de Bologne Rumdistilleerderij bereiken, die respectievelijk 2 km verwijderd van de accommodatie en op 3 km afstand liggen.